Style wnętrzarskieLampy Nowojorskie

Nowojorskie oświetlenie marki COSMOLight to wzorowa reprezentacja najbardziej eleganckiej, klasycznej wersji amerykańskiego designu. Nasze lampy zostały zaprojektowane w stylu New York Classic i Hampton. Wręcz idealnie wypełniają wszystkie wyznaczniki takiej stylistyki!

Tradycyjne kształty, idealne proporcje i doskonałe ozdobniki – są subtelne, a jednocześnie przykuwające oko. Cechy charakterystyczne lamp w stylu nowojorskim to złote, chromowane i niklowane wykończenia, mocowanie źródeł światła na świecznikach, piękne jasne abażury i mleczne szkła dają iście amerykański "look", który zdobywa coraz większą rzeszę miłośników.

Lampy w stylu nowojorskim łączą poniekąd styl klasyczny ze stylem nowoczesnym. Ich design jest czysty, ale kształtem i formą nawiązują do ponadczasowych korzeni stylu klasycznego. Dzięki klasycznym wpływom styl nowojorski nie ma tendencji do „wyjścia z mody”. Wnętrza urządzone w tym stylu są i długo będą gustowne i reprezentacyjne. Co więcej styl ten dobrze łączy się z stylem nowoczesnym.

Nowojorskie lampy wiszące oraz lampki stołowe i ścienne marki COSMOLight mogą stanowić wyśmienite oświetlenie do salonu, jadalni, czy też sypialni oraz podkreślić wystrój w nowojorskim stylu.

Pokaż
1 - 20 z 85

Aktualności