Chrom
Ilość źródeł światła: 5
Zgodny z CE
Elegancka, klasyczna
Ta lampa wisząca jest trzecim modelem z tej serii, stworzonym w odpowiedzi na zapotrzebowanie miłośników stylu nowojorskiego. Ten model nie będzie grzecznym elementem nowojorskiej stylistyki. To silny akcent w Twojej aranżacji przestrzeni! Chromowane wykończenie, mocowanie źródeł światła na świecznikach dają iście amerykański "look".
| Wysokość | 45.00 cm |
| Średnica | 50.00 cm |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Metal |
| Pomieszczenie | Salon, Sypialnia, Hol, Kuchnia, Jadalnia, Łazienka |
| Rodzaj | Wiszące, Żyrandole |
| Gwint | E14 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Moc maksymalna | 40W |
| Źródła światła w zestawie | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Abażury | Tak |
| Kolor abazuru | Czarny |
| EAN | 5902115960697 |
| SKU | P05697CH-BK |