O nasCOSMOLight

Światło z pasji tworzenia

Oferujemy oświetlenie do rezydencji, domów, mieszkań jak również do restauracji i hoteli. Nasze produkty cechują się bardzo naturalnym sposobem połączenia klasyki z nowoczesnością i dużą dbałością o detale.

Misja COSMOLight

Misją COSMOLight jest zapewnienie wszystkim klientom wysokiej jakości produktów oświetleniowych. Dążymy do tego poprzez ciągłe rozwijanie konkurencyjnej oferty oraz skuteczną kontrolę jakości.

Chcemy zaoferować klientom niebanalne oświetlenie!

Chcemy inspirować do tworzenia pięknych wnętrz!

Chcemy się wyróżnić poprzez oferowanie trwałych produktów!

Wizja Cosmolight

Nasza wizja kieruje każdym aspektem naszej działalności, pragniemy na jej ramach osiągnąć zrównoważony rozwój w każdym aspekcie:

PARTNERZY

budujemy solidne fundamenty działania poprzez nieustanny wzajemny rozwój, doskonalenie i utrzymywanie partnerskiej współpracy z naszymi klientami i dostawcami.


PORTFOLIO PRODUKTÓW

oferujemy produkty które wyprzedzają i zaspokajają pragnienia i potrzeby ludzi.


LUDZIE

jesteśmy zgranym zespołem, który wspólnie wykorzystuje swój potencjał.


PLANETA

jesteśmy odpowiedzialną firmą, wytwarzającą trwałe produkty przyjazne środowisku.


RELACJE

będąc firmą rodzinną dbamy o takie wartości jak uczciwość, zaufanie i wzajemny szacunek zarówno między pracownikami jak i naszymi naszymi kluczowymi partnerami.


WYDAJNOŚĆ

jesteśmy rzetelni, skuteczni oraz szybko się rozwijamy.


Nasza obecność w branży

Staramy się aktywnie kształtować branżę oświetleniową w Polsce i w Europie, dlatego jesteśmy obecni na wielu prestiżowych, branżowych imprezach cyklicznych. Chcemy mieć wyraźny wpływ na trendy w projektowaniu wnętrz, dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Evolution Home i sprzedaż B2B

Stale podnosimy jakość naszych usług, dlatego w zeszłym roku uruchomiliśmy nowoczesną platformę B2B, żeby jeszcze bardziej usprawnić współpracę z nami naszym partnerom biznesowym.

Jesteś zainteresowany? Sprawdź!

Aktualności