Wall
Number of light sources: 1
CE compliant
Light, modern.
The subtle wall lamp is a natural addition to the compositions of the CAPE TOWN series. This model is finished in brass / gold.
| Width | 15.00 cm |
| Length | 15.00 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Color | White, Brass |
| Material | Metal, Glass |
| Room | Home office, Livingroom, Bedroom, Hall |
| Type | Wall lamps, Ceiling lamps |
| Socket | G9 |
| Number of light sources | 1 |
| Maximum power | 7W |
| Light sources included | No |
| IP rating | IP20 |
| Lampshades | No |
| EAN | 5902115963063 |
| SKU | W01063BR |