Ceiling
Number of light sources: 1
CE compliant
Lightweight, modern.
A subtle wall lamp is a natural addition to the CAPE TOWN series composition. This model is finished in matte black.
| Height | 18.00 cm |
| Diameter | 15.00 cm |
| Color | White, Black |
| Material | Metal, Glass |
| Room | Home office, Livingroom, Bedroom, Hall |
| Type | Wall lamps, Ceiling lamps |
| Socket | G9 |
| Number of light sources | 1 |
| Maximum power | 7W |
| Light sources included | No |
| IP rating | IP20 |
| Lampshades | No |
| EAN | 5902115963834 |
| SKU | W01834BK |