Style wnętrzarskieLampy loftowe

Lofty zawdzięczają swoją popularność amerykańskiej awangardzie - młodym, niezależnym artystom, szukającym dla siebie niedrogich lokali. Organizowali w nich swoje mieszkania, pracownie i warsztaty. Obecnie loft jest symbolem wyrafinowanego luksusu. Ten styl po prostu zawładnął sercami projektantów!

Lampy loftowe to oświetlenie przemysłowe w nowym wydaniu. Niewątpliwie mają artystyczny sznyt. Najczęściej są duże, wręcz przeskalowane i fenomenalnie wyglądają w parach!. Przemyślane, nieprzypadkowe i przede wszystkim wyraziste projekty lamp w stylu lofotwym CosmoLight przekuło w wykonanie ze stali, szkła, śrub i łańcuchów.

Nasze lampy lofotwe oddają mocny charakter, minimalizm, surowość klimatu loft, a do tego mają niezwykle cenną zaletę – pasują do różnych wnętrz. Doskonale adaptują się również w pomieszczeniach nowoczesnych, designerskich, minimalistycznych, vintage, a nawet skandynawskich.

Loftowe lampy wiszące, podłogowe lampy loftowe, czy kinkiety do loftu naszej marki są tak zwanymi „samograjami”. Wprowadź je do wnętrza, a klimat industrialny jest murowany!

Pokaż
1 - 8 z 8

Aktualności